امنیت وب سایت

خدمات امنیتی وب سایت به بهترین نحو ممکن با پشتیبانی 24 ساعته انجام میشود

بسياري از سايتها امروزه به جهت پايين بودن امنيت آنها مورد حمله هکر ها قرار ميگيرند و چهره آنها تغيير ميکند و گاها وب سايت خسارتهاي جبران ناپذيري ميخورد که هزينه هاي زيادي را به مديران وب سايت تحميل ميکند.

بسياري از نفوذهاي صورت گرفته به وب سايت ها به دليل ضعف سيستم مديريت محتواي آنها و يا ناشي از مشکلات امنيتي وب سرورها ميباشد که هکر ها به آساني با يافتن اين مشکلات امنيتي به وب سايت نفوذ کرده و تغييرات مختلفي در محتوا و سيستم سايت ميدهند. هکر ها به آن دسته از افراد گفته ميشود که دانش بالايي در زمينه باگ هاي امينتي سرورها و سيستم هاي مديريت محتوا دارند و با آناليز وب سايت ها و وب سرور مشکلات امينتي آنها را پيدا کرده و از طريق همين مشکلات امنيتي به وب سايت ها حمله ميکنند که اين حملات ممکن است دلايل مختلفي چون سودهاي مالي، خرابکاري، مسائل سياسي و … داشته باشد. در اين ميان نرم افزار نويسان براي کمک به مديران وب سرورها و وب سايتها که اطلاعات چندان امنيتي ندارند و از مشکلات وب سايت خود باخبر نيستند برنامه هايي مينويسند تا بتوان از طريق آنها مشکلات امنيتي وب سايت ها را پيدا کرده و برطرف نمود.

امنیت اطلاعات اسراروب با داشتن متخصص هاي امنيتي براي ارتقاع سطح امنيت وب سايت هاي ايراني ،اقدام به آناليز و مشاوره در زمينه ايمن سازي و رفع ضعف هاي امنيتي اين سايت ها با درخواست مالک وب سايت ميکند.

خدمات ما در زمينه امنيت شامل تامين امنيت سايت شما عزيزان با تکنولوژي و علم روز صورت مي گيرد که به دو صورت زير انجام مي شود:

برای مشاوره یا سفارش میتوانید با ما تماس گرفته یا از پرتال پشتیبانی اقدام به سفارش فرمایید

سوالی دارید؟ هم اکنون با ما تماس بگیرید...

ارتباط با ما