امنیت وب سایت

خدمات امنیتی وب سایت به بهترین نحو ممکن با پشتیبانی 24 ساعته انجام میشود

بسياري از سايتها امروزه به جهت پايين بودن امنيت آنها مورد حمله هکر ها قرار ميگيرند و چهره آنها تغيير ميکند و گاها وب سايت خسارتهاي جبران ناپذيري ميخورد که هزينه هاي زيادي را به مديران وب سايت تحميل ميکند.

بسياري از نفوذهاي صورت گرفته به وب سايت ها به دليل ضعف سيستم مديريت محتواي آنها و يا ناشي از مشکلات امنيتي وب سرورها ميباشد که هکر ها به آساني با يافتن اين مشکلات امنيتي به وب سايت نفوذ کرده و تغييرات مختلفي در محتوا و سيستم سايت ميدهند. هکر ها به آن دسته از افراد گفته ميشود که دانش بالايي در زمينه باگ هاي امينتي سرورها و سيستم هاي مديريت محتوا دارند و با آناليز وب سايت ها و وب سرور مشکلات امينتي آنها را پيدا کرده و از طريق همين مشکلات امنيتي به وب سايت ها حمله ميکنند که اين حملات ممکن است دلايل مختلفي چون سودهاي مالي، خرابکاري، مسائل سياسي و … داشته باشد. در اين ميان نرم افزار نويسان براي کمک به مديران وب سرورها و وب سايتها که اطلاعات چندان امنيتي ندارند و از مشکلات وب سايت خود باخبر نيستند برنامه هايي مينويسند تا بتوان از طريق آنها مشکلات امنيتي وب سايت ها را پيدا کرده و برطرف نمود.

امنیت اطلاعات اسراروب با داشتن متخصص هاي امنيتي براي ارتقاع سطح امنيت وب سايت هاي ايراني ،اقدام به آناليز و مشاوره در زمينه ايمن سازي و رفع ضعف هاي امنيتي اين سايت ها با درخواست مالک وب سايت ميکند.

خدمات ما در زمينه امنيت شامل تامين امنيت سايت شما عزيزان با تکنولوژي و علم روز صورت مي گيرد که به دو صورت زير انجام مي شود:

برای مشاوره یا سفارش میتوانید با ما تماس گرفته یا از پرتال پشتیبانی اقدام به سفارش فرمایید

موارد مورد آناليز وب سايت:

اسکن بيش از 100 ضعف امنيتي خطرناک در اسکريپت و ساختار سايت

کشف ضعف تزريق SQL + اعمال Blind SQL Injection

كشف ضعف هاي تزريق اسکريپت (XSS)

کشف ضعف امنيتي پيمايش پوشه ها (Directory Traversal)

كشف تمامي باگ هاي Periv8 و رفع آن

کشف صفحات ورود کاربران و مدير و اعمال آزمون نفوذ پذيري

اسکن وب سرور ها براي ضعف هاي امنيتي

اسکن وب اپليکيشن ها (مثل: Whmcs, WordPress, vBulletin, Joomla, Drupal, DotNetNuke, phpNuke,و


پس از اسکن، نتايج آناليز براي مديريت سايت ارسال شده و نقاط داري ضعف و صفحاتي که داراي حفره هستند مشخص مي شده و تاثير پذير بودن هر يک ازآنها توضيح داده خواهد شد و در صورت درخواست مديريت سايت تمامي راه هاي نفوذ از بين خواهد رفت .شما ميتوانيد بعد از دريافت گزارش سوالات و نظرات خود را براي ما ارسال نماييد .

براي سفارش يا كسب اطلاعات بيشتر شما ميتوانيد با شركت تماس گرفته يا از طريق پورتال با ما در ارتباط باشيد.

بخش مشتريان (كليك كنيد)

سوالی دارید؟ هم اکنون با ما تماس بگیرید...

ارتباط با ما