گواهينامه امنيت SSL

اتصالی امن بین سسیستم های شخصی با وب سرور توسط این گواهینامه که در گروه اسراروب ارائه میشود

Secure Socket Layer يا همان SSL يک تکنولوژي استاندارد و به ثبت رسيده براي تامين ارتباطي امن مابين يک وب سرور و يک مرورگر اينترنت است. اين ارتباط امن از تمامي اطلاعاتي که ما بين وب سرور و مرورگر اينترنت ( کاربر) انتقال ميابد , محافظت ميکند تا در اين انتقال به صورت محرمانه و دست نخورده باقي بماند. SSL يک استاندارد صنعتي است و توسط میليونها وب سايت در سراسر جهان براي برقراري امنيت انتقال اطلاعات استفاده ميشود. براي اينکه يک وب سايت بتواند ارتباطي امن از نوع SSL را داشته باشد نياز به يک گواهينامه SSL دارد.

امنیت اطلاعات اسراروب گواهینامه های دیجیتال thawts را به شما پیشنهاد می کند که یکی از قابل اعتمادترین مارک ها است تا این حد که در بازار گواهینامه های بین المللی که قسمتی ازشرکتVerisign است پیشگام است.thawte به خوبی توسط کاربران سراسر دنیا شناخته شده و یک نامی است که می توان روی آن حساب کرد.و به وسیله امنیت اطلاعات هارپاگ شما کمترین هزینه را برای گواهینامه های thawte در صنعت پرداخت می کنید.

thawte و RapidSSL یکی از معتبرترین شرکت های ارائه دهنده سرویس های بستنرهای امن اطلاعات (SSL) در دنیا هستند.
سرویس های متنوع این شرکت ها برای استفاده روی پروتکل های HTTPS/SSTP/POP3S/SSMTP و … ضمن برخورداری از ضریب امنیت بالا از سرعت بارگذاری مطلوب و بدون تاخیری نیز برخوردار است.

سرویس این دو شرکت پر طرفدار، با هزینه مناسب بسیاری از کاربران و متقاضیان را به سمت خود سوق می دهد.
این سرویس با هزینه حدود 150 دلار در سال توسط این شرکت ها ارائه می شود، اما اسراروب به واسطه همکاری بلند مدت و تراکنش بالای خود از تسهیلات ویژه ای برخوردار است و این سرویس را سالانه 65000 ت (بیش از 100 دلار تخفیف) به مشتریان خود ارائه می کند.

- صدور سریع گواهینامه
– کد گذاری قوی (256 بیت)
– پشتیبانی توسط 99% مرورگرهای موجود
– 10.000 دلار گارانتی گواهینامه
– عدم نیاز به تایید آدرس و تلفن (تایید از طریق پست الکترونیک)
– استفاده از زیر ساخت شرکت GeoTrust

چنانچه متقاضی استفاده از سرویس فوق هستید می توانید از طریق لینک http://my.asrarweb.com/cart.php?a=add&pid=43 سفارش خود را به ثبت برسانید.