مدیریت و پشتیبانی سرور

تمامی خدمات مربوط بهمدیریت و پشتیبانی سرور توسط شرکت ما برای شما انجام میشود


کارشناسان گروه اسراروب آمادگی دارند تا در هر زمانی با شما در پشتیبانی فنی و مدیریت سرور(های) شما همکاری نمایند. این همکاری می‌تواند شامل بررسی یک مشکل خاص و یا مانیتورینگ (Monitoring) و مدیریت مداوم سرور(های) شما باشد.کارشناسان فنی گروه امنیتی اسراروب همیشه آمادگی مشاوره و ارائه راهنمایی برای راه‌اندازی و پیکربندی اولیه سرور(های) شما را دارند.خدماتی که در این بخش می‌توانید دریافت کنید به اختصار در زیر آمده است.خدمات مدیریت سرور محدود به این لیست نمی‌باشد، اگر نیاز به سرویس خاصی دارید که در توضیحات مشاهده نمی‌شود می‌توانید با بخش پشتیبانی گروه اسراروب تماس گرفته تا شما را در انجام آن یاری نمایند.

رفع مشکل سرور:

زمانی که مشکل خاصی در سیستم شما بروز کرده‌ است و تیم فنی شما زمان یا تجربه کافی برای رسیدگی به این موضوع را ندارد، می‌توانید از کارشناسان فنی اسراروب برای بررسی موضوع استفاده نمایید.سرویس رفع مشکل سرور، مشکلاتی از قبیل نقص در کارکرد سیستم‌عامل، سرویس‌هایی مانند وب‌ سرور، کنترل‌پنل و مشکلات امنیتی مانند حملات DoS را شامل می‌شوند.هزینه‌ی این سرویس، به نوع مشکل، سیستم‌عامل و زمان مورد نیاز برای رفع آن بستگی دارد، و از ۵۰ هزار تومان شروع می‌شود .

کنترل، نظارت و پشتیبانی سرور:

این سرویس مورد استفاده افرادی قرار می‌گیرد که دارای مشتری هستند و نیاز به پشتیبان فنی برای پاسخگویی به مشتریان دارند؛ در این روش کارشناسان فنی گروه اسراروب تمام امور فنی سرور(های) شما اعم از تعمیر، نظارت، پاسخ به سوالات فنی مشتریان و حتی آموزش را برعهده می‌گیرند.هزینه‌ی سرویس کنترل، نظارت و پشتیبانی سرور بر اساس تعداد سرور، سیستم‌عامل سرورها، کنترل‌پنل، تعداد مشتریان از ۲۵۰ هزار تومان در ماه شروع می‌شود.

راه‌اندازی و پیکربندی سرور:

گروه امنیتی اسراروب امکان راه‌اندازی اولیه سرور که شامل نصب سیستم‌عامل، نصب و پیکربندی سرویس‌های مورد نیاز (مانند ایمیل سرور، DNS سرور، وب‌سرور، کنترل‌پنل و مانند این‌ها) می‌باشد را داراست. این سرویس شامل سرور(های) داخل و خارج از ایران می‌شود.هزینه سرویس راه‌اندازی و پیکربندی سرور، بر اساس نوع سیستم‌عامل، نوع سرویس‌ها، مکان سرور و تعداد آن‌ها از ۵۰ هزار تومان شروع می‌شود.

برخی از سیستم‌عامل‌ها و کنترل‌پنل‌های مورد پشتیبانی :

انواع نسخه‌های سرور از توزیع‌های مختلف لینوکس که معمول ترین آن‌ها Debian ،Redhat Linux Enterprise ،CentOS و Ubuntu Server می‌باشند.
انواع نسخه‌های سیستم‌عامل‌های خانواده یونیکس مانند FreeBSD و OpenBSD
انواع سیستم‌عامل‌های خانواده ویندوز، اعم از نسخه‌های مختلف Windows 2008 و Windows 2012
سیستم‌های ایمیل مانند Imail ،MailEnable ،Exim ،Qmail
سیستم‌های DNS مانند MSDNS ،Bind
سیستم‌های وب مانند وب‌سرور Apache و IIS
کنترل‌پنل‌های هاستینگ مانند Ensim ،WebSite panel ،CWIpanel ،Cpanel/WHM ،Helm ،Hosting Controller، Directadmin و Plesk

سوالی دارید؟ هم اکنون با ما تماس بگیرید...

ارتباط با ما