قوانین و مقررات ارائه خدمات

قوانین و مقررات اجرائی ما به شرح زیر می باشد.

شرايط و ضوابط كلي ارائه خدمات:

تمامي مشتريان و استفاده کنندگان از خدمات شرکت اسراروب اعم از حقيقي و حقوقي موظف به رعايت شرايط و ضوابط مندرج در اين صفحه مي باشند. فلسفه وجود چنين توافقنامه اي، حصول اطمينان از اين مطلب است که مشتريان ضمن استفاده از سرويسهاي شرکت اسراروب، حقوق ساير استفاده کنندگان را نيز رعايت مي کنند و شرايطي بوجود نمي آورند که سرويس دهي اين شرکت به سايرين با اختلال مواجه شود. شرکت اسراروب حق اضافه، حذف و يا اصلاح هر يك از موارد اين مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلي را براي خود محفوظ مي دارد و اين عمل را مي تواند از طريق ارسال موارد اصلاحي در سايت اصلي شركت يا اعلام رسمي شرايط اصلاح شده انجام دهد. هر گونه اعتراض نسبت به تخلف مشتري از شرايط استفاده مي بايست به آدرس ایمیل ما ارسال شود.

هویت مشتری و اختیارات:

مشتری موافقت می کند که در حال حاضر اطلاعات دقیق در تمامی فرم ها و صفحات وب سایت "نماد امنیت وب" در ارتباط با سرویس های امنیتی ارائه شده است. مشتری همچنین موافقت خود را با عدم جعل هویت و یا بد جلوه دادن وابستگی خود در هر راهی یا اختیار عمل از طرف هر شخص، شرکت و یا نهاد های دیگر را اعلام میدارد.همچنین برای آنالیز وب سایت های ایرانی فقط درخواست مالک و مدیر آن وب سایت مورد قبول ماست

موارد استفاده ممنوعه:

مشتری هیچگاه نباید بطور مستقیم از این سرویس برای ارتباط برقرار کردن با آدرس های IP و یا دستگاه ها، برای مشتریانی که صراحتا مجاز به انجام این کار نیستند استفاده نماید. مشتری نباید چه مستقیم و چه غیر مستقیم از سرویس ها در جهت ایجاد بار اضافی و نامعقول بروی دستگاه ها و IP ها، حمله به سرویس های دیگر سایت ها و دستگاه ها و دیگر موارد ممنوع استفاده نماید.

سلوک و محتوا:

مشتری از سرویس خود می بایستی در جهت رونق کسب و کار خود و در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران استفاده نماید. مشتری نمی بایستی از سرویس ها در جهت پخش، اتصال، انتقال محتوا به یکی از انواع زیر اقدام نماید: محتوای غیر قانونی، افترا آمیز، نقض قرارداد یا مقررات، مضر برای افراد زیر سن قانونی، تهاجم به حریم خصوصی دیگران، نقض حقوق مالکیت معنوی، ارتباط غیر مجاز و ارتباط ناخواسته تجاری مانند ایمیل گروهی یا هرزنامه، صدمه و یا مختل نمودن هر سرور.

سلب مسولیت ضمانت:

- نماد امنیت وب دقت و صحت اطلاعات را از طریق محصولات و سرویس های خود تضمین نمی کند- تمامی محتوای اطلاعاتی محصولات توسط مشتری فراهم می گردد و شرکت هیچگونه تضمینی در خصوص تطابق اطلاعات با کسب و کار مشتری، عنوان خدمات، عدم تخلف از حقوق اشخاص ثالث را نمی کند- شرکت تحت هیچ شرایط دخیل در ایجاد مشکلات و یا صدمات بر سرویس ها در موارد زیر نمی باشد: وقفه، نقص، نارسایی عملکرد، قابلیت اتصال به اینترنت، استفاده غیر مجاز از این سایت، اطلاعات از دست رفته، تاخیر در بهره برداری یا انتقال، نقض امنیت، محتوای توهین آمیز، ویروس های کامپیوتری، کرم، تروجان و یا دیگر آسیب ها به کامپوننت های وب سایت

ارسال هرزنامه (Spam):

ارسال حجم زيادي پيامهاي غير ضروري و يا بازرگاني از طريق اينترنت (كه به اين عمل ارسال اسپم مي گويند) بدون توجه به اينكه اين عمل ظرفيت سرور را پر مي كند يا در سرويس دهي به مشتريان شرکت اسراروب اختلال ايجاد مي نمايد يا خير، ممنوع است. هر گونه توزيع و يا فروش نرم افزارهايي که براي ارسال هرزنامه به کار مي روند نيز، بر روي سايتهايي که بر روي سرورهاي اين شرکت قرار دارند، ممنوع است. متخلفين از اين بند مي بايست جريمه اي معادل حداقل 1.000.000 ريال بپردازند و سايت آنها نيز بلافاصله مسدود خواهد شد. شرکت اسراروب اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه به صلاحديد خود در مورد اينكه چه موردي تخلف از اين بند را مشخص مي كند، تصميم گيري نمايد.

برنامه هاي اجرايي:

هر نوع برنامه اي كه خطر امنيتي بالقوه اي را ايجاد نمايد يا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور يا سلامت شبكه تأثير نادرستي دارد بسته خواهد شد يا به صورت خودكار و بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد. شرکت اسراروب برنامه هاي اجرايي را كه با سايتهايي كه توسط اين شرکت ميزباني شده اند در ارتباط اند يا هر برنامه اي را كه احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار مي گيرند، مجاز نمي داند.

استفاده غير قانوني:

سرورها و خدمات ميزباني وب شرکت اسراروب فقط مي بايست با اهداف قانوني مورد استفاده قرار بگيرند. ارسال، نگهداري يا توزيع هر نوع اطلاعات، داده ها يا مطالب، كه در مغايرت با قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي باشد، يا آنچه كه مستقيماً باعث تسهيل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

مسئوليت مشتريان:

مشتريان شرکت مسئول فعاليت خود بر روي اينترنت هستند و از آنها خواسته مي شود که حقوق ساير مشتريان شرکت را محترم بشمارند. شرکت اسراروب اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه خدمات ارائه شده به مشترياني كه از خدمات شرکت اسراروب به گونه اي استفاده مي كنند كه تأثير مخربي بر ديگر مشتريانش دارد را معلق نموده يا فسخ نمايد

ضمانت بازپرداخت وجه:

بازپرداخت وجه تا 7 روز فقط برای سرویس های میزبانی وب وجود دارد

سوالی دارید؟ هم اکنون با ما تماس بگیرید...

ارتباط با ما